Lubańskie FAKTY

Tylko u nas! Najświeższe wiadomości z Gminy Lubanie!


#31 2012-03-10 21:05:46

gosc

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Aco wojta obchodzi   mikanowo b mamy radna  a ona obiecała boisko  bo przecie trzeba  dbac o nasze perełki

#32 2012-03-10 21:39:57

gabinek

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Mam pytanie do naszego radnego z Gabika kiedy bedzie swietlica  bo narazie to tylko w koło rozkopuja

#33 2012-03-10 21:58:18

nicpoń

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Witam

Fajnie że powstało takie forum można sobie ponarzekać który wójt lepiej rządzi czy rządził. ALE TO NIC NIE ZMIENI!!!
Kolejnym krokiem powinno być zaproszenie Pana Wójta na spotkanie gdzie odpowiedziałby na kilka pytań które nasuwają się po lekturze "listu otwartego".
Tu widzę szansę dla przyszłego kandydata na wójta niech się wykazuje to zjedna sobie elektorat. Niech pokaże że nie boi się dyskutować a nie tylko obiecywać na miesiąc przed wyborami.

Offline

#34 2012-03-10 22:08:39

mmm

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Witam  wszystkich  mam nadzieje ze moze  teraz wszysty mieszkancy  otworza oczy  co sie dzieje w gminie

#35 2012-03-11 14:50:36

gosc

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

wszysty mowia o gminie co sie dzieje  ale czy ktos  widzi co sie dzieje w szkole panowie wozni chodza jak chca nic nie robia  tyko kawki spijaja po sklepach albo wypad do domu  dzieci odwiesc    dac tylko im garnitor i zastepca drektora szkoły - pamietam  dawniej pana wozniego na jego głowie  była cała szkoła  a kazdy wie jak było kiedys

#36 2012-03-11 18:46:01

obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 17
Punktów :   

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Witam.
        @gdziejestroman1 - przyznaję Ci rację odnośnie utworzenia stanowiska wice wójta - mogłem sie pomylić. Rozumiem, że wyczytano z oświadczenia majątkowego Wójta, że nie posiada własnego domu  ale nie rozumiem dlaczego z tego robi się zarzut przeciwko Niemu i nadal uważam, że dyskusja na ten temat jest w złym guście i więcej na ten temat nie będę się wypowiadał.
         Odnośnie kompetencji wspomnianych Pań z Urzędu to wyraziłem swoją subiektywną ocenę na podstawie własnych kontaktów, rozumiem, że każdy może mięć odmienną oceną i szanuję to, jeżeli tylko wyraża ją we właściwy sposób. "Piję" tu trochę do @Iwooooooo. Jak dotąd dyskusja miała w miarę przyzwoitą atmosferę.
         @Iwooooooo rzuciłeś poważne oskarżenia, których pewnie nie będziesz potrafił uzasadnić ani przyznać się do błędu. To taka karczemna odzywka. Przydałby się MODERATOR. Przedstawiajmy swoje opinie, argumenty ale nie tolerujmy chamstwa. Fora internetowe mają taki charakter, że każdy pod przybranym nickiem (a więc i anonimowo) może wyrażać swoje zdanie, co nie znaczy, że  wolno bezkarnie obrzucać błotem.
          Nie występuję w charakterze czyjegoś obrońcy. Chodzi mi o zachowanie kultury dyskusji.
@gosc - tak trochę "ni z gruszki ni z pietruszki" nie wydaje Ci się ?.

Ostatnio edytowany przez obserwator (2012-03-11 18:47:29)

Offline

#37 2012-03-11 20:02:09

piwon01

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Z stylu pisania "obserwator"a można wnioskować ze jest Pan/Pani z otoczenia wójta i ludziom którzy są przy tzw-"Korycie" może się to forum nie podobać ale zwykli mieszkańcy mogą się tu wypowiadać w jaki kolwiek sposób chcą i nie żyjemy w czasach komuny żeby wprowadzać CENZURĘ!!!

Offline

#38 2012-03-11 20:07:40

linek696

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Na forum wyrażamy własna opinię na wszelkie tematy. Nie zapomnijmy jednak o kulturze wypowiedzi i pamiętajmy o zachowaniu rozsądku. Obraźliwe posty i komentarze będą automatycznie usuwane. Słowa obraźliwe będą automatycznie cenzurowane.
Jak na razie cieszy nas zaangażowanie mieszkańców. Zachęcamy do wyrażania swoich opinii na wszelkie tematy.

Z pozdrowieniami,
Administracja forum "LUBAŃSKIE FAKTY"

Offline

#39 2012-03-11 20:13:30

obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 17
Punktów :   

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

@piwon01 - błędny wniosek, nie jestem z otoczenia Wójta ani przy "Korycie", a swoją krytyczną ocenę sytuacji w gminie zawarłem w pierwszym poście. Nie myl proszę, prośby o kulturę wpisów z domaganiem się cenzury.

Offline

#40 2012-03-12 14:03:01

ben

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Pan Roman musi trochę bronić nasze władze, w końcu prywatna droga do jego zięcia była zrobiona przez gminę

#41 2012-03-12 14:46:15

mieszkaniec

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

nie wiem co w naszej gminie robi pani mieżwicka wielki kierownik z lubranca na dodatek jest na emeryturze a dla ludzi ktorzy idą sie spytać o prace interwencyjne jest bardzo nieprzyjemna naprawdę jest najmądrzejsza niech sie zajmie swoimi pracownikami którzy w tamtym roku pracowali a stojeli nie rzadko ledwo na nogach tacy byli pijani albo pod sklepem i niech wszystkich traktuje sprawiedliwie a nie jednego przyjmuje do pracy a podpada rok w rok nie wiem co w tej gminie jest grane tą  babe w koncu ktoś uszkodzi

#42 2012-03-12 15:07:12

mieszkaniec

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

w naszej gminie nie rządzi wójt tylko nowo wybrany vice wójt pani mierzwicka z lubranca co ta kobieta jeszcze tu robi ona jest na emeryturze niech stąd spada to jest śmiechu warte pan wójt nie ma nic do gadania

#43 2012-03-12 20:15:26

13 dzielnica Krzyzówki

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

P:[iernik matole twój Rząd obalą kibole Nic niema w tej gminie np : Bar, orlik normalny jak na zbrachlinie imprezy po co ten dom kultury stoi pytam sie trzeba jeżdzić na Imprezy Włocławek,Toruń ,Koneck albo i dalej nawet nie ma gdzie tego piwa wypic pijesz pod sklepem to gadają patologia pijesz na przystanku HWDP podjerzdza i mandacik 100 Zł i ci powie on ze H*j go obchodzi ze niema gdzie wypić piwa potem sie dziwią ze wandale w Lubaniu jak młodzież niema zajecia no bo tak na prawde co my młodziez mamy robić w tym domu pytam sie !!!!! GDZIE JEST BAR GDZIE ORLIK GDZIE PIENIĄDZE ZA LAS !!!!

#44 2012-03-13 20:56:07

zako7

Gość

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

mam pytanie do wójta gdzie podziały sie pieniądze za sprzedaną szkołe w gabinku nikt nie potrafi powiedzieć może wójt odpowie

#45 2012-03-13 21:10:33

peha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: List otwarty "Wspólnoty Samorządowej" do MIESZKAŃCÓW Gminy Lubanie

Ostatni wpis przesadzony troszkę, Wójt nie jest od tego, żeby był w Lubaniu bar.
Dużo słyszy się negatywnego o domniemanym autorze listu otwartego, ale trzeba zauważyć to ile dzięki niemu dowiedzieliśmy się o prawdziwym funkcjonowaniu gminy.
Gdyby nie lider wspólnoty samorządowej my mieszkańcy Gminy Lubanie nie znalibyśmy nawet "skromnego" jak w kampanii wyborczej nas zapewniano dochodu Pana Wójta - 176520zł.
Apeluję do radnych żeby przed przystąpieniem do osądu listu sprawdzić wszystkie fakty u źródła - przecież macie taką możliwość. Sprawdźcie WSZYSTKIE wpływy związane z omawianymi paniami.
Według mojej oceny referendum jest jedym sposobem odsunięcia od władzy obecnie rządzących. Proszę pamiętać, że ewentualne powodzenie referendum nie jest równoznaczne z objęciem funkcji wójta przez lidera wspólnoty, który jest niechętnie nastawiony do startu w przedterminowych wyborach. Czekając jeszcze 2,5 roku skazujemy się sami na dodatkowe 4 lata obecnie rzącących, chyba sami pamiętamy jak przedstawiano "sukcesy" Pana Wójta w 2010 roku w Tygodniku Kujawskim(?).
Wspólnota Samorządowa działa dla mnie, dla Ciebie, dla Nas.

Ostatnio edytowany przez peha (2012-03-13 21:12:41)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl