Lubańskie FAKTY

Tylko u nas! Najświeższe wiadomości z Gminy Lubanie!


#1 2012-03-06 17:29:43

linek696

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 13
Punktów :   

Witamy na nowym forum "LUBAŃSKIE FAKTY"!

Serdecznie witamy na nowym forum LUBANSKIEFAKTY.pun.pl. !

Przedstawiamy nowe forum jakiego jeszcze nie było! U nas dowiecie się najnowszych informacji z Gminy Lubanie.
Forum powstało w skutek niedoinformowania społeczeństwa i braku możliwości wypowiedzi mieszkańców na bieżące tematy. Nowe forum ma na celu możliwość wypowiedzenia się na wszelkie tematy związane z naszą Gminą i nie tylko. Czekamy na wasze wypowiedzi! 
Administracja forum nie odpowiada za treść postów wstawianych przez użytkowników.

                                                                                                                                                              Z pozdrowieniami,
                                                                                                                                                       redakcja "Lubańskich Faktów"

Offline

#2 2012-03-10 21:45:22

Dlaczego LUBANSKIE?

Gość

Re: Witamy na nowym forum "LUBAŃSKIE FAKTY"!

Mam pytanie,dlaczego na stadionie,a nawet w tym liscie otwartym uzywana jest nazwa naszej gminy jako LUBANSKIE, a nie LUBANIECKIE? nie mieszkamy w  GMINIE LUBAN tylko W  GMINIE LUBANIE.Dla mnie jest to oczywiste,ale moze sie myle,czy ktos kompetentny moze mi to wyjasnic. I pytanie drugie do zalozycieli tego forum. Dlaczego podlaczacie tyle reklam,czy chcecie zarabiac na tym forum?

#3 2012-03-13 17:28:32

linek696

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Witamy na nowym forum "LUBAŃSKIE FAKTY"!

@Dlaczego LUBANSKIE?:
LUBAŃSKIE, ze względu na to, że przykładowo klub piłkarski z Lubania nazywa się LUBAŃSKIE TOWARZYSTWO PIŁKARSKIE (odpowiada na pytanie jakie)

Co do REKLAM, są one wstawiane automatycznie i odgórnie. Administracja forum nie ponosi z tego tytułu żadnych zarobków.

Z pozdrowieniami,
Administracja forum "LUBAŃSKIE FAKTY"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl